BBBrallyTeam podsumowanie powrotu do Rajdowego Pucharu Śląska

Strona główna/News/BBBrallyTeam podsumowanie powrotu do Rajdowego Pucharu Śląska
Gdy po wygraniu 6 rundy rajdowego Pucharu Śląska w sezonie 2017 zdecydowaliśmy o rocznej przerwie w startach i zbudowaniu nowego mocniejszego auta nie wierzyłem że uda się powrócić na odcinki jeszcze w sezonie 2018. Jednak dzięki uprzejmości i pomocy wielu osób wystartowaliśmy w 6 rundzie „4 rajd o puchar Wójta Gminy Hażlach”. Auto ukończone zostało na 2 dni przed zawodami, więc na jakiekolwiek testy zabrakło już czasu, jedyne kilometry jakie zrobiłem tym autem były przejazdy pomiędzy warsztatami. Dzięki firmie elektro-tech z Cieszyna mamy super wystrojony silnik, więc liczyliśmy ja pojedyncze przebłyski dobrego tempa, jak się okazało jesteśmy nadal konkurencyjni i mimo kilku awarii walczyliśmy o podium w klasie CENTO z czego jestem bardzo dumny. Wraz z nowym autem do startów na prawym fotelu powróciła po 2 latach przerwy Alicja i po odszukaniu naszego wspólnego tempa i zgrania się z autem w którym wszystko dzieje się szybciej niż w jego poprzedniku, możemy śmiało powiedzieć że jesteśmy gotowi, aby ponownie wspólnie startować i powalczyć o podium w klasyfikacji sezonu 2019!
Fot. Tuszyński rally foto, Rallyshot
Teraz czeka nas przerwa zimowa i dopieszczenie naszego Cinquecento, poszukiwania sponsorów trwają, ale już jesteśmy pewni że kolejny raz została z nami firma motocykle-ustron.pl która wspiera nas już od 4 lat! Jest to bardzo motywujące że kolejny raz ktoś chce wyłożyć swoje fundusze na to abyśmy mogli walczyć o jak najlepsze miejsca na odcinkach! Kolejna firma która ponownie jest z nami to sklep komórkowy CONTEL z Ustronia, firma która wspiera nasze starty od 1 sezonu startów fiatem 126p!!! Postaramy się dopiąć budżet i godnie reprezentować naszych sponsorów!!
Chciałbym na koniec podziękować wszystkim osobą które przyczyniły się do naszego powrotu, nie wymienię wszystkich z imienia i nazwiska żeby kogoś nie pominąć, ale naprawdę szczerze dziękuje!!!
wideo Kupchuck Recs