BBB Rally Team- start sezonu 2021

Strona główna/Bez kategorii/BBB Rally Team- start sezonu 2021

Rozpoczynamy kolejny sezon startów Fiatem Cinquecento.

 

Rally Park Kaczyce stara ciągle się rozwijać i już na 1 rundę planowany był odcinek drogowy. Niestety różne dziwne obostrzenia nie odpuszczają i musieliśmy się zadowolić odcinkiem na terenie parku. Jednak organizatorzy wykazali się pomysłowością i pojechaliśmy odcinek w obu kierunkach po 3 przejazdy każdy. Dodatkowym plusem było ustawienie trasy na której można było pojechać płynnie jak na odcinkach drogowych.

Pierwsza próba to mój błąd z oponami miękkie wylądowały na przedniej osi a twardsze na tylnej, co poskutkowało jazdą bardziej w stylu RWD i kapciem z przodu pod koniec odcinka. Drugi przejazd to poprawa wyniku i stylu jazdy. Tym sposobem po 2 próbach traciliśmy do lidera 0,3s. OS3 to jednak nasz dramat… piękna czysta jazda na kolejną poprawę czasu i na kilometr przed metą z wydechu posypały się iskry… 3minutowy postój na odcinku, próba reanimacji, odpaliło dotoczyliśmy się do mety. Okazało się że przetarł się kabel od czujnika położenia wału, mój błąd w przygotowaniu auta, zabrakło jednego mocowania kabla i byłoby wszystko dobrze.

W czasie zapoznania z drugą wersją odcinka zaliczyliśmy tylko 1 z 2 przejazdów i popędziliśmy po nowy czujnik, szybka wymiana i ruszamy do walki o… ktoś powiedziałby po co jechać? Jednak my chcieliśmy udowodnić że nie wygraliśmy przez awarię a nie przez swoją słabość. Kolejne 2 przejazdy padły naszym łupem, na finałowej próbie chęć pokazania ostrego tempa poskutkowała dwoma błędami i ostatecznie czasy był prawie identyczny do tego z 5 przejazdu.

Puchar Rally Park Kaczyce 2.0 2021 jest na ten moment dla nas priorytetowy i postaramy się wystartować we wszystkich rundach jakie zostaną zorganizowane. Kolejna za równy miesiąc 28.03 organizatorzy zapowiadają wyjście na odcinki drogowe za co mocno trzymamy kciuki!!

Za wsparcie naszych startów dziękujemy naszym sponsorom:
TRAVEL SHOP
MD CARBON
GARDEN centrum ogrodnicze
KORBASOWY DWÓR
RAFIN centrum finansowe
GOMELL SERWIS OPON Kostkowice
DJ PITER-DJ BOLA
CONTEL
JESA auto części
KUPCHUCK RECORDS
TUSZYŃSKI RALLY FOTO
RALLYSHOT
GODZIK RALLY FOTO
VIFI.PL
WOKÓŁMOTORYZACJI
NP126P

Marzec 2nd, 2021|Kategoria: Bez kategorii|

O Autorze:

Zostaw komentarz