BBB Rally Team przed rajdem o puchar wójta Gminy Gaszowice

Strona główna/Sprint/BBB Rally Team przed rajdem o puchar wójta Gminy Gaszowice

Debiutując w nowej rajdówce na koniec sezonu 2018 walczyliśmy z najlepszymi załogami w klasie jak równy z równym, po tym rajdzie nasz apetyt na dobry wynik urósł do granic możliwości i jadąc na 1 rundę Rajdowego Pucharu Śląska do Kuźni Raciborskiej naszym celem było miejsce na podium…

Niestety szybko przekonaliśmy się o tym że rajdy to taki sport w którym nie da się ot tak wsiąść za kierownicę i od razu wygrywać. Po niezbyt udanym starcie sezonu z podniesioną głową szykujemy się do startu w Gaszowicach już w ten weekend.

Tym razem pojedziemy z luźniejszym nastawieniem, bez stawiania sobie poprzeczki ponad swoje możliwości. Oczywiście naszym celem jak zawsze jest top5 w klasie CENTO w której tym razem przyjdzie się nam zmierzyć z 17 rywalami, oraz jazda która pozwoli nam zebrać kolejne doświadczenia które mamy nadzieję zaprocentują w dalszej części sezonu.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do Gaszowic, a jeśli ktoś nie da rady być na miejscu zachęcamy do zerknięcia na relacje LIVE od RaceLiveTV!

Nasze starty są możliwe dzięki:
Motocykle-Ustroń.pl
Garden centrum ogrodnicze
Korbasowy Dwór
dj Bola & dj Piter oprawa muzyczna imprez
Gomell serwis ogumienia
CONTEL telefony Ustroń
JESA auto części Ochaby
Kupchuck Records
np126p.pl
rajdy24.pl
vifi.pl
rajdowka.pl
RALLYSHOT
Tuszyński Rally Foto

O Autorze: