BBB Rally Team podsumowuje swój start w Kuźni

Strona główna/Sprint/BBB Rally Team podsumowuje swój start w Kuźni

Rajd w Kuźni Raciborskiej był naszym powrotem do regularnego ścigania, po testowym starcie na koniec 2018 roku auto jednak zaczęło płatać figle i drobne awarie nie pozwoliły nam się przygotować w porę przed sezonem i do Kuźni pojechaliśmy bez jakichkolwiek testów. Naszym planem na rajd było utrzymywanie czystego tempa i poprawianie swoich czasów w kolejnych przejazdach, a wynik miał przyjść sam.

Zawody rozpoczęliśmy solidnym tempem na OS1 co dało nam 9 miejsce w klasie ze stratą zaledwie 4 s do lidera! Postanowiliśmy utrzymać tempo niestety po przejechaniu ok kilometra 2 OS-u odkleiło nam tył i wykręciliśmy efektownego „Aaltonena” starty czasowe nie były wielkie jednak mocno zaburzyło to naszą pewność siebie i uszkodzeniu uległo przednie zawieszenie. Walczyliśmy jednak dalej i na 2 pętle wyjechaliśmy w bojowych nastrojach!

Niestety na OS4 mocno podbiło nas po wyjeździe na szuter i odpiął się przekaźnik… 2 minuty postoju na odcinku i było po zawodach. Pojechaliśmy jednak dalej aby zdobywać kolejne doświadczenia… Kolejna awaria w tym samym miejscu! Tym razem postój na minutę jedziemy dalej ale już całkowicie straciliśmy nadzieję na jakikolwiek wynik. Największym naszym sukcesem było dojechanie do mety i poprawa czasu na odcinku który zaliczaliśmy bez awarii, 4 przejazdy 4s poprawiony czas, potrafimy trzymać równe tempo od samego początku i to dobry prognostyk na dalszą część sezonu!

Dziękujemy naszym sponsorom:
Motocykle-Ustroń.pl
Garden centrum ogrodnicze
Korbasowy Dwór
dj Bola & dj Piter oprawa muzyczna imprez
Gomell serwis ogumienia
CONTEL telefony Ustroń
Kupchuck Records
Np126p.pl
Rajdy24.pl
Vifi.pl
Rajdowka.pl
RALLYSHOT
Tuszyński Rally Foto

O Autorze: