BBB Rally Team Podsumowanie sezonu 2020

Strona główna/Artykuły/BBB Rally Team Podsumowanie sezonu 2020

Plany zmieniały się bardzo dynamicznie w minionym roku 2020…

 

Wszystko zaczęło się od bogatego planu startów w Rajdowym Pucharze Śląska. Niestety już pierwsza runda została odwołana przez uprzejmość jednostek, jak się później okazało impreza i tak by się nie odbyła… wtedy ruszyła lawina covid…

Po kilku tygodniach oczekiwania podjęliśmy decyzję o odpuszczeniu całego sezonu. Takie decyzje zawsze są trudne, tym bardziej że przez całą zimę mocno pracowaliśmy nad przygotowaniem auta do startów.

Jednak wtedy ruszył temat Rally Park Kaczyce. Mając imprezy tuż pod domem mogliśmy odpuścić?! Powrót do miejsca gdzie zaczynaliśmy przygodę ze startami wyszedł na wielki „+”!

Runda 1 Gorąco jak w piekle! Atmosfera na imprezie lepsza niż na niejednym koncercie! A nagrody bogatsze niż w RSMP 😀 Pojechaliśmy dla zabawy i absolutnie nie żałowaliśmy. Wygrana w klasie byłą wisienką na Kaczyckim torcie.

Runda2 Pojechaliśmy jako faworyci do wygrania klasy po raz drugi… organizatorzy nie zawiedli i zagwarantowali nam jeszcze lepszą atmosferę. My jednak atakując już od pierwszego przejazdu popełniliśmy fatalny błąd w ostatnim zakręcie i straciliśmy ponad minutę! Kolejne trzy przejazdy wygrywamy, jednak szanse na 3 miejsce pogrzebały dwie szpilki lewego koła które nie chciały z nami dojechać do mety. NEVER GIVE UP i spacerkiem dowieźliśmy 4miejsce.

Runda3 Tu się we znaki dał ponownie c19 i impreza odbyła się bez udziału kibiców. Na fotel pilota awaryjnie wskoczył Szymon. Niestety mój błąd z oponami i męczyliśmy się od pierwszego przejazdu… Gdy pojawiła się szansa ataku 1 miejsca podnieśliśmy rękawice, mały błąd i zatrzymały nas opony z cięcia zakrętu! Pewne 2 miejsce przepadło i kończymy na 5 miejscu w klasie.

Runda4 Na fotel pilota wróciła Alicja. Po 1 odcinku tracimy 2,5s i decydujemy się na kontrole tempa, wygrywamy OS2. Jednak jadąc swoje nie wystarczyło na wygraną. Chyba pierwszy raz po prostu odpuściliśmy i dowieźliśmy 2 miejsce w klasie. Według Rankingu Śląskich Rajdów zostaliśmy nieoficjalnie Mistrzami w swojej klasie. Mały, duży sukces w tym fatalnym roku.

Zakończenie sezonu to Barbórka Kaczycka, ognisko kiełbaski i tragicznie ślisko!! Walczyliśmy bardziej z przyczepnością niż z rywalami i zaliczamy drugą wygraną w sezonie.

Bardzo dziękujemy organizatorom Rally Park Kaczyce za stworzenie naprawdę świetnej atmosfery i wskrzeszenie nieśmiertelnych Kaczyc.

Czekamy teraz co przyniesie nowy rok. Plotka głosi że powrócić ma Rajdowy Puchar Śląska i to jest nasz cel nr.1! Postaramy się również pojawić w Rally Park Kaczyce. Najważniejsze jest jednak, aby na odcinki powrócili kibice! Bo to Oni motywują do szybszej jazdy!

Za wsparcie dziękujemy:

MD Carbon
Travel Shop
Centrum Ogrodnicze Garden
Restauracja Korbasowy Dwór
Dj Bola & Dj Piter – Oprawa muzyczna
Centrum Rachunkowo-Finansowe RaFin
Gomell Service Serwis Ogumienia Kostkowice
JESA Auto-części
Contel – elektronika, akcesoria gsm, upominki
Imprezą do ślubu
np126p.pl
Vifi.pl
Wokół Motoryzacji
Tuszyński Rally Foto
RALLYSHOT
Godzik Rally Foto
Rally Park Kaczyce 2.0
Klasa CENTO Silesia
styczeń 2nd, 2021|Kategoria: Artykuły|Tagi: , , |

O Autorze:

Zostaw komentarz