BBB Rally Team Never Give Up w Gaszowicach

Strona główna/Sprint/BBB Rally Team Never Give Up w Gaszowicach

Rajd o Puchar Wójta Gaszowice, druga runda Rajdowego Pucharu Śląska była całkowicie inna niż rajd rozgrywany w Kuźni Raciborskiej, odcinki o wiele bardziej techniczne,a do tego brak słońca i padający deszcz stawiały nas przed nie lada wyzwaniem… Planem była czysta i szybka jazda i kolejny raz osiągnięcie mety.

Niestety pomyłka w doborze opon na OS1 poskutkował efektownym obrotem, na ostatnim zakręcie zaskoczył nas syf na drodze i odruchowe docięcie zakrętu poskutkowało złapaniem kapcia, OS2 pojechaliśmy więc na przetrwanie na dwóch różnych oponach z przodu.

Na drugą pętle wyjechaliśmy już na dobrych oponach i byliśmy bardzo zmotywowani do odrabiania strat, czysta szybka jazda wszystko idzie po naszej myśli 300m do mety i… maska ląduje na szybie! Cała nasza praca legła w gruzach. Szybki „serwis w stylu Colina” ruszamy OS4 i kręcimy 3 czas w klasie! Niestety tracimy 3 bieg, patrząc na wyniki martwimy się o wywalczone 6 miejsce, na nasze szczęście OS 6 zostaje odwołany wystarczy dojechać 4km odcinka, udaje się nam utrzymać 6 miejsce i inkasujemy 3 punkty!

Bardzo dziękujemy naszym rywalom/kolegom za wspólny serwis i niezawodnemu „Malinie” który zawsze gdzieś z podziemi wyciągnie części które nam akurat są potrzebne!!

Dziękujemy również naszym sponsorom bez których nasze starty nie byłyby możliwe!!:
Nasze starty są możliwe dzięki:
Motocykle-Ustroń.pl
Garden centrum ogrodnicze
Korbasowy Dwór
dj Bola & dj Piter oprawa muzyczna imprez
Gomell serwis ogumienia
CONTEL telefony Ustroń
JESA auto części Ochaby
Kupchuck Records
np126p.pl
rajdy24.pl
vifi.pl
rajdowka.pl
RALLYSHOT
Tuszyński Rally Foto

O Autorze: