ATM Rally Team w RSMP

Strona główna/prasówki załóg/ATM Rally Team w RSMP

ATM Rally Team w tym roku sezon rozpoczyna sezon od pecha w rajdzie Nadwiślańskim.

 

Nietstey załoga Bal/Jamroziak nie będzie miło wspominać swojego debiutu w rajdzie Nadwiślańskim. Jednodniowy system rajdowania nie pozwala na powrót w systemie SR i niestety załoga czerwonego C2 nie pojawiła się na mecie w Puławach przez drobną kolizję z leśną skarpą.

 

Niestety nie dane nam było stanąć na rampie mety ponieważ zakończyliśmy zmaganie półtora odcinka przed metą rajdu, w lesie, po delikatnej kolizji z przydrożną skarpą.
Bardzo mi przykro z tego powodu bo włożyliśmy wszyscy z naszej ekipy sporo pracy aby w tym rajdzie wystartować i niewielki błąd zniweczył wszystkie nasze wysiłki.
Rajd był bardzo wymagający, odcinki zróżnicowane od długich prostych do ciasnych zakrętów z cięciami i wyniesionym „syfem”, płyty drogowe, szuter, jazda po wałach nad Wisłą, coś fajnego!!!
Dziękuję całej ekipie ATM Rally Team z Marcinem, Michałem i Kamilem oraz niezawodnemu pilotowi Piotr Jamroziak za wykonaną ciężką pracę abyśmy mogli wystartować w tym rajdzie. Wielkie podziękowanie również dla Krzysiek Szturc i Piotr Kamiński którzy pomogli w wyposażeniu naszego auta do wymogów tego rajdu.
Kolejny start w klasie debiutant to Rajd Rzeszowski który odbędzie się już w najbliższy weekend!
sierpień 1st, 2021|Kategoria: prasówki załóg|

O Autorze:

Zostaw komentarz