AT Historic Rally Team po Rajdzie Rzeszowskim

Strona główna/Rajdy/AT Historic Rally Team po Rajdzie Rzeszowskim

Najtrudniejszy pierwszy krok…

Przesadka z N grupowego Fiata Cinquecento do Hondy Civic wcale nie jest łatwa. Tym bardziej jeśli debiut zaplanowany jest na najtrudniejszy w naszym kraju Rajd Rzeszowski!

Bracia Tchórzewscy wracają z Rzeszowa z tarczą, po walce zajęli czwarte miejsce w klasie wypełniając swoje założenia na ten start w 100%. Pewna a zarazem bezpieczna jazda poskutkowała dobrym tempem i osiągnięciem planowanej mety.

Tegoroczny Rajd Rzeszowki stanowił dla nas duże wyzwanie przede wszystkim z uwagi na brak wcześniejszego doświadczenia w Hondzie na odcinkach specjalnych. Plan na ten start zakładał przede wszystkim przejechanie pełnego dystansu rajdu, zbieranie doświadczeń w aucie dużo szybszym niż dotychczasowe i przetestowanie nowo zbudowanej Hondy w warunkach bojowych. Plan ten udało udało nam się zrealizować w 100%. Po pierwszym dniu zajmowaliśmy 3 miejsce w klasie HR4, którego jednak nie udało nam się obronić podczas drugiego etapu. Tempo w pierwszym starcie oraz bezawaryjność naszej rajdówki pozwoliły nam ostatecznie na zajęcie 4 miejsca w klasie i dojechanie do mety bez kar i spóźnień.

Najważniejsze jednak w tym starcie było zbieranie doświadczenia w jeździe Hondą. Na tym etapie startów liczy się każdy kilometr przejechany w bojowych warunkach, a z wyników rozliczać będziemy później 🙂

Cały start trzeba zapisać jednak na plus, załoga zadowolona, kibice zadowoleni! Czego od rajdów chcieć więcej?!.

Dziękujemy wszystkim kibicom i znajomym, którzy żywiołowo dopingowali nas na trasie rajdu oraz wszystkim osobom, bez których nasz start nie byłby możliwy.

SIGMA S.A.
KAPPA Motorsport Wiktor Bieniek
Express-Dent
Driveart
Auto-Holik
AutoGrafik
Media:
Magazyn Motór
np126p.pl
PROkarting

Na kolejny start musimy jednak sporo poczekać, gdyż Rajd Rzeszowski był jedynym zaplanowanym startem w tym sezonie. Bojowy test zakończył się pomyślnie, więc z niecierpliwością czekamy na nowy sezon trzymając kciuki za dopięcie budżetu na pełny cykl RSMP 2021!

FOTO: ROZMUS PHOTOGRAPHY

Sierpień 11th, 2020|Kategoria: Rajdy|

O Autorze: