reklama

 • slider4rundasupertrophy

  Podsumowanie 4-tej rundy Supertrophy – 14 czerwca 2015.

  Kolejna, czwarta tegoroczna runda wyścigów Supertrophy już za nami. Tym razem na Torze Rzepakowa było bardzo gorąco – zarówno od emocji, szczególnie podczas wyścigu Superfinałowego, jak i od dużego upału mocno dającego się we znaki zawodnikom i organizatorom. W rundzie wzięła udział rekordowa ilość zawodników, którzy w trzech grupach ścigali się o wejście do Superfinału….

 • 3rajdziemibochenskiejslidernew

  Działo się w Bochni!

  Po 3. Rajdzie Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga opadł już nie tylko kurz na odcinkach specjalnych, ale także i pierwsze emocje. A działo się sporo! Trudne trasy, zdolni kierowcy i naprawdę gorąca rywalizacja sprawiły, że zawody były ciekawe nie tylko uczestników, ale także dla licznie zgromadzonych kibiców. 3. Rajd Ziemi Bocheńskiej stanowiący trzecią rundę Rajdowych…

 • slider6kryteriumdabrowa

  6 Kryterium nie odbędzie się

  Potwierdziły się wstępne doniesienia o odwołaniu zaplanowanego na 20 czerwca 6 Kryterium Dąbrowa Górnicza. Nocne Kryterium nie zainteresowało zawodników a szkoda bo mało jest takich imprez rozgrywanych po zmroku. Do organizatora nadeszło niestety zaledwie 6 zgłoszeń.

 • operacjapoludnieslider

  Operacja Południe

  Wszystkich fanów militariów powinien zainteresować program cyklicznej imprezy Operacja Południe organizowanej w Bielsku – Białej w pierwszy weekend lipca. Piątek: 3.07.2015 16:00-24:00 rejestracja uczestników zlotu Sobota: 4.07.2015 9:30 rozpoczęcie imprezy-odprawa dla uczestników zlotu 10:30 formowanie kolumny- ul. Szeroka 11:30 wyjazd na paradę 12:00 postój pod Zamkiem 12:30 wystawa pod Castoramą 14:30 wyjazd kolumny pojazdów na poligon…

 • szobierkirallysprint4

  Plakat Szombierki Rally Sprint

  Plakaty w fizycznej wersji do odbioru już w ten weekend, jeśli macie miejsce na którym możecie przykleić plakat, zgłoście się http://motorsport.bytom.pl/kontakt/.            

News