3 Skoczowski Rally Sprint – BBB Rally Team

Strona główna/Sprint/3 Skoczowski Rally Sprint – BBB Rally Team

3 Skoczowski Rally Sprint Pod taką nazwą rozegrana zostanie 4 runda Rajdowego Pucharu Śląska. Na trasach w okolicach Ochab nie zabraknie załogi Marcin i Alicja Biernat czyli BBB Rally Team. Po różnych zawirowaniach w pierwszej połowie sezonu liczymy na dobry występ po powrocie do ścigania na „SCI”

Pierwszą edycję Skoczowskiego Sprintu wspominam bardzo dobrze. Gdy startowałem w 2017 roku z Mariuszem Pońcem wywalczyliśmy 3 miejsce w naszej klasie, co otworzyło mi furtkę do walki o podium w klasyfikacji sezonu. Teraz gdy na starcie zabraknie kilku szybkich kierowców z CENTO ponownie może to być pierwszy krok do sukcesu w tym sezonie! Chcemy pokazać że potrafimy szybko jeździć, a początek sezonu to był zwykły wypadek przy pracy i szukanie swojego miejsca w szeregu – komentuje kierowca.

Walka o dobre miejsce nie będzie łatwa gdyż na kilka dni przed imprezą na liście startowej znajduje się 11 nazwisk w klasie CENTO w tym najlepsza 5 z poprzedniej rundy. Formuła Rally Sprint dała również możliwość namieszania w liście startowej i tym razem Fiaty Cinquecento oraz Seicento otworzą całą stawkę startując od „1” numeru, więc załogi niebiesko – różowego cento musimy wypatrywać gdzieś w okolicach 5 numeru startowego. Lista zgłoszeń i wszystkie najpotrzebniejsze informacje znajdują się na stronie organizatora www.rajdowypucharslaska.pl . Zachęcamy również do śledzenia fp www.facebook.com/BBBrallyteam w czasie rajdu postaramy się przeprowadzić relacje LIVE ze środka naszej rajdówki 🙂

Starty możliwe są dzięki wsparciu:

Motocykle-Ustroń.pl
Garden centrum ogrodnicze
Korbasowy Dwór
dj Bola & dj Piter oprawa muzyczna imprez
Gomell serwis ogumienia
CONTEL telefony Ustroń
JESA auto części Ochaby
Kupchuck Records
np126p.pl
rajdy24.pl
vifi.pl
rajdowka.pl
RALLYSHOT
Tuszyński Rally Foto

O Autorze: