1 runda Rally Park Cup Kaczyce 2020

Strona główna/Sprint/1 runda Rally Park Cup Kaczyce 2020

Poszły konie po betonie!!

Po zorganizowanych treningach i testach przyszedł czas na oficjalne zawodny w Rally Park Kaczyce!. Głównym hasłem całych zawodów było „IMPREZA”, najważniejsza była dobra zabawa w rajdy a wynik sportowy zszedł na drugi plan. Wszyscy podchodzili do siebie po przyjacielsku bez zbędnej napinki, mimo wielu nagród do zgarnięcia. Gabriel Juszczyk świetnie spisywał się w roli konferansjera nakręcając załogi do coraz szybszej jazdy!

Jednak po kolei… Dzień rajdowy na Rally Parku był krótki jednak bardzo intensywny. Limit zgłoszeń wynosił 40 załóg, brak dojazdówek zaprocentowały dobrze poukładanym harmonogramem bez przesadnych przerw dla każdej załogi. Zawody rozpoczynały się punktualnie o 7.00 odbiorem administracyjnym i bk. Po części formalnej przyszedł czas na zapoznanie z trasą i delikatne korekty trasy. Następnie szybka odprawa i „Zerówki” ustawiły się na starcie! Pięć przejazdów na czas i koniec zawodów ok 15.00. Kręta trasa, pięć przejazdów i żar lejący się z nieba na pewno nie pozwolą zawodnikom szybko zapomnieć tej historycznej 1 rundy pucharu!

Zajmijmy się sprawami sportowymi, a działo się wiele! Młodzież pokazała jak się jeździ, piękną walkę o wygraną w generalce stoczyli Marcin Gluza Honda Civic i Marcin Bal Citroen C2. Po fatalnym pierwszym przejeździe Marcin Gluza rzucił się do szaleńczej pogoni i dopiero na ostatnim odcinku wyprzedził rywala o zaledwie 0,13s!!! Gratulujemy pięknej walki i liczymy że Marcin Bal zawalczy o rewanż na kolejnej rundzie (?). Podium uzupełnił Krystian Ożga znany jako „Ogier”, przezwisko jak najbardziej pasuje do doświadczonego już kierowcy gdyż tempo prezentuje równie szybkie co wielokrotny mistrz świata, jednak tym razem zabrało nieco ponad 7 sekund do szalonej dwójki 🙂 Pełne wyniki WYNIKI

Impreza miała być z pompą i była do samego końca gdyż sponsorzy przygotowali bogate nagrody w tym fotel kubełkowy! Za wszystko dzięki firmom które wsparły inicjatywe odrodzenia Kaczyc a były to:

MIRCO-fotele
DECO-CAR
studio-CMYK.pl
M&M Auto-Tuning
Pixel-art grawerowanie laserowe, haft komputerowy
BMCAR Shop & Garage
KMK Okna Drzwi Docieplenia
MacGarage
LIQUI MOLY Polska
Tapicerstwo Samochodowe XX Center
Junior Rally Team
Blacharstwo Powypadkowe-Sławomir Sikora
Organizatorzy zapowiadają kolejne rundy o któych poinformują na profilu Facebook RALLY PARK KACZYCE
a także na naszym portalu np126p.pl! Do zobaczenia na 2 rundzie!
Sierpień 17th, 2020|Kategoria: Sprint|

O Autorze: